Склад експертних груп

 1. Богдана Бабич (ГО «Інститут практичної політики», ГО «Спільно», Spilno.TV, ініціативи «Хартія Майбутнього» та «FutureVersion»)
 2. Олександр Батанов (Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України)
 3. Тарас Бебешко
 4. Борис Беспалий
 5. Сергій Биков (Інститут публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ)
 6. В’ячеслав Богуславський (громадський рух «Україна – це Я!», експертна ініціатива «Хартія Майбутнього», експертний майданчик «Конкордія»)
 7. Ольга Буткевич (Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка, «Український часопис міжнародного права», Українська асоціація міжнародного права)
 8. Володимир Василенко (Національне антикорупційне бюро України)
 9. Сергій Гайдай (соціально-інжинірінгова агенція «Гайдай. Ком»)
 10. Сергій Дацюк (Корпорація стратегічного консалтингу «Гардарика»
 11. Геннадій Друзенко (Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова)
 12. Андрій Євстігнєєв (Київський національний університет імені Т. Шевченка)
 13. Андрій Єрмолаєв (Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна»)
 14. Олексій Жмеренецький (Громадянська платформа «Хартія майбутнього», громадський рух «Україна – це я», діловий клуб «Коло», коаліція громадянського суспільства «Народна Конституція»)
 15. Андрій Золотарьов (Аналітичний центр «Третій сектор»)
 16. Олександр Кочетков (коаліція громадянського суспільства «Народна Конституція»)
 17. Віталій Кулик (SPILNO.TV, Центр досліджень проблем громадянського суспільства)
 18. Маркіян Лубківський
 19. Олег Марцеляк (Київський національний університет імені Т. Шевченка)
 20. Костянтин Матвієнко (Корпорація стратегічного консалтингу «Гардарика»)
 21. Володимир Нікітін (Інститут людства, Foundation for Future)
 22. Катерина Одарченко (Sic Group Ukraine, Українська Асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів, Інститут демократії та розвитку «PolitA»)
 23. Владислав Оленченко («Громадянська платформа «Нова країна», «Михайлівський клуб»)
 24. Анатолій Пінчук (Громадянська ініціатива «Реанімаційний пакет реформ», Всеукраїнська громадська організація «Українська стратегія»)
 25. Христина Приходько (Інститут законодавства Верховної Ради України)
 26. Руслан Радецький (Національне агентство з питань запобігання корупції)
 27. Юрій Романенко (Центр політичного аналізу «Стратагема», аналітичний портал «Хвиля», Український інститут майбутнього)
 28. Олег Саакян (Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний координаційний центр
 29. Сергій Сорока (Громадянська ініціатива «Реанімаційний пакет реформ»)
 30. Петро Стецюк (Київський національний університет імені Т. Шевченка)
 31. Віктор Таран (Аналітичний центр «Ейдос», Громадянські ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно»)
 32. Володимир Фесенко (Центр прикладних політичних досліджень «Пента»)
 33. Микола Хавронюк (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Центр політико-правових реформ, Рада Європи, ООН, ОБСЄ, Програма USAID «Нове правосуддя»)
 34. Ілона Хмельова (Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка, Українська асоціація міжнародного права)
 35. Михайло Чаплига (Український інститут з прав людини)
 36. Віталій Чудновський (Коаліція громадянського суспільства «Народна Конституція»)
 37. Юрій Чудновський (Міжнародний інститут урбаністики та регіонального розвитку, Громадський проект Foundation for Future)
 38. Віктор Шишкін

Опис робочих груп

«Концептуальна» група
Це група експертів, що працює над Проектами концепції Нового суспільного договору та Нової Конституції. Саме ця група формує філософський та концептуальний фундамент, на якому має базуватися конструкт майбутнього України. В неї входять провідні мислителі та філософи нового часу, конституціоналісти. Вона формує основу для нашої подальшої роботи, її ключові змісти.

«Редакційна» група
Це група, яка працює з основними філософськими основами, принципами та допомагає оформити їх у текст та документи. Робота даної групи вкрай важлива, адже саме від неї ми отримуємо проекти концептів до обговорення та формування секторальних політик.

Група «Система організації влади»
Для зміни якості завжди необхідна зміна процесів. Робоча група працює над системою організації влади: від рівня громад – і до рівня центрального врядування. Це здатність ініціювати зміну монополії Президента в бік конструктивної та відповідальної роботи Канцлера тощо. Ми потребуємо ґрунтовних знань людей у державному управлінні та державному менеджменті – секторальних знань та досвіду.

Група «Права і свободи Людини»
Якщо формувати майбутнє держави, ми маємо потурбуватися про можливості реалізації для кожного. Без фундаментального розуміння та закладення в базисні документи таких понять, як права та свободи людини, - це виявляється неможливим. Саме тому ми формуємо найбільш прогресивні методи та концепти реалізації таких прав для українців, а отже – і прагнемо вищого рівня можливості самореалізації для громадянина.

Група «Територіальний устрій та місцеве самоврядування»
Місцеві громади та місцева влада - основа розвитку держави та демократичного ладу в ній. Зараз багато прав та можливостей для цих громад є просто номінальними, де факто – люди не можуть реалізовувати свій потенціал на місцях. Це потребує змін. І задля цих змін – разом працюють найкращі практики зі сфери спільного управління.

Група «Виборча система та референдум»
Ця група наполегливо працює над реалізацією концепту прямої демократії, що загалом базується на засадах справедливої, прозорої системи виборів. Можливості для зміни владних еліт, для розвитку нових політичних сил, існування реальної політичної конкуренції, унеможливлення адміністративного тиску та олігархічного впливу – ось ті критерії діяльності національного владного механізму, на які ми стратегічно орієнтуємося. Лише змінюючи алгоритми, ми здатні змінити систему, як таку.

Група «Судоустрій»
Робота цієї групи сконцентрована довкола радикальної зміни системи судоустрою, очищення авгієвих стайнь нинішніх суддівських кабінетів та повернення довіри до українського правосуддя. Це можливо виключно за рахунок зміни алгоритмів призначення, процесу виборів суддів, за рахунок створення нових систем контролю та відповідальності. Над концепцією, в рамках робочої групи, спільно працюють найкращі практики та юристи України.

Група «Освіта та культура»
Ця робоча група працює над основами гуманітарного розвитку, над засадами для формування свідомої позиції нових поколінь. Вона займається фундаментальними питаннями, пов’язаними з нашою культурною ідентичністю, оновленням системи освіти до найбільш прогресивної у світі. Адже саме ці аспекти є основою розвитку для істинної країни-лідера.

Група «Інформаційна»
Відповідальним завданням цієї групи є розробка концепцій усіх процесів, що відбуваються у нашій спільноті. Від формування цілей укладення Нового Суспільного договору та нової Конституції, до пояснення простими словами надзвичайно фундаментальних та складних концепцій, розроблених іншими групами. Організація відкритих обговорень, комунікація з пресою, реалізація медіа-проектів та залучення партнерів – у межах компетенції саме інформаційників. Також, група здійснює міжнародні медіа-комунікації, веде роботу з незалежними блогерами тощо. Якщо Ви теж хочете стати частиною такого роду просвітницької та комунікаційної діяльності, - долучайтеся.

Група «Міжнародна»
Це група, основним завданням якої є налагодження та підтримання міжнародних зв’язків. Від комунікації з дипломатичними інституціями – до народної дипломатії. Організація заходів за кордоном, залучення до діяльності платформи експертів світового рівня, робота з провідними think tanks планети. Усе це та більше – у рамках повноважень міжнародної робочої групи.

Реєстраційна форма.