Учасник спільної розробки

Людмила Шумлянская

Людмила Шумлянская

0 Рівень підтримки пропозицій користувача2 Пропозиції

Всі пропозиції учасника

Проект Суспільного Договору

1.4

Цим Суспільним Договором ми проголошуємо, що кожний громадянин Республіки Україна є співвласником українського спільного надбання.

Українське спільне надбання – це:

  • Природні ресурси, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності (земля та її надра, корисні копалини, ліси, вода, повітряний простір) в межах країни Україна;
 ```* Індустріальні та інфраструктурні об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
* Всі інші рухомі та нерухомі об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
* Інтелектуальна власність, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
* Культурна, історична та будь-яка інша спадщина, що належить Україні.

Все, крім приватної власності, є предметом нашого спільного співволодіння, і кожний громадянин – учасник цього Договору має право прямого співуправління цим спільним надбанням.
0 Вподобань

Проект Суспільного Договору

ЦИМ СУСПІЛЬНИМ ДОГОВОРОМ МИ ПРОГОЛОШУЄМО ПЕРЕЗАСНУВАННЯ РЕСПУБЛІКИ УКРАЇНА ЯК НАЦІОНАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЯКИЙ ТВОРИТЬ СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ В РАМКАХ МАКСИМАЛЬНОЇ ПОВАГИ ПРАВ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ,ДЕ ВІН ЗДІЙСНЮЄ СВОЄ ПРИРОДНЕ КУЛЬТУРНЕ, ІСТОРИЧНЕ ТА ДУХОВНЕ ПРАВО НА САМОВИЗНАЧЕНІСТЬ. УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ НАЛЕЖИТЬ ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО НА НАЦІОНАЛЬНУ САМОВИЗНАЧЕНІСТЬ В ДЕРЖАВІ УКРАЇНА. СТАТУС ДЕРЖАВНОЇ МОВИ МАЄ УКРАЇНСЬКА МОВА ІЗ ЗАКРІПЛЕННЯМ ОСОБЛИВИХ СТАТУСІВ ДЛЯ МОВ ІНШИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ. УКРАЇНА ВІДКРИТА ДЛЯ РЕПАТРІАЦІЇ УКРАЇНЦІВ ЩО ПРОЖИВАЮТЬ В ІНШИХ ДЕРЖАВАХ. В ДЕРЖАВІ УКРАЇНА ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕРЕВАГА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИННАД ІНШИМИ ВІДНОСИНАМИ. ПРОГОЛОШУЄТЬСЯ СПІВВОЛОДІННЯ ТА СПІВУПРАВЛІННЯ СПІЛЬНИМ НАДБАННЯМ, ТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД ЯК ДОГОВІРНИХ СПІЛЬНОТ ТА ВИЗНАЄТЬСЯ ПЕРЕВАГА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН НАД ІНШИМИ ВІДНОСИНАМИ.

Продовжуючи історичні традиції самостійної України та зокрема правову дію, здійснену Актом проголошення незалежності України в 1991 році, ми в межах країни-держави Україна творимо Республіку Україна, яка надалі розглядає державу як спосіб управління, що походить від Республіки.

0 Вподобань