Учасник спільної розробки

Evgen  Afanasyevsky

Evgen Afanasyevsky

3 Рівень підтримки пропозицій користувача3 Пропозиції

Всі пропозиції учасника

Проект Суспільного Договору

1.4

Цим Суспільним Договором ми проголошуємо, що кожний громадянин Республіки Україна, ПО ФАКТУ НАБУТТЯ ГРОМАДЯНСТВА, А НЕ ПО ФАКТУ НАРОДЖЕННЯ НА ЇЇ ТЕРИТОРІЇ,є співвласником українського спільного надбання.

Українське спільне надбання – це:

  • Природні ресурси, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності (земля та її надра, корисні копалини, ліси, вода, повітряний простір) в межах країни Україна;
  • Індустріальні та інфраструктурні об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Всі інші рухомі та нерухомі об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Інтелектуальна власність, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Культурна, історична та будь-яка інша спадщина, що належить Україні.

Все, крім приватної власності, є предметом нашого спільного співволодіння, і кожний громадянин – учасник цього Договору має право прямого співуправління цим спільним надбанням.

НЕ НАПОЛЯГАЮ САМЕ НА ТАКОМУ ФОРМУЛЮВАННІ, АЛЕ УТОЧНЕННЯ, ХТО Є ГРОМАДЯНИН - ОДНЕ З ОСНОВНИХ В ДОМОВЛЕНОСТЯХ (А ЩО ЯК ПОДВІЙНЕ, АБО ПОБАВЛЕНЕ). ВЗАГАЛІ СУБ'ЄКТ В ДОГОВОРІ НЕОПИСАНИЙ. фАКТИЧНО НЕВИЗНИЧЕНИЙ.
0 Вподобань

Проект Суспільного Договору

СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

МИ, ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, УКЛАДАЄМ МІЖ СОБОЮ ЦЕЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР, ПРИЄДНУЮЧИСЬ ДО НЬОГО СТАНОВИМОСЬ ЙОГО УЧАСНИКАМИ, ІЦИМ СУСПІЛЬНИМ ДОГОВОРОМ ПРОГОЛОШУЄМО ПЕРЕЗАСНУВАННЯ РЕСПУБЛІКИ УКРАЇНА — КРАЇНИ, ДЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ СУВЕРЕНІТЕТ НАД МАЙБУТНІМ, МАКСИМАЛЬНА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ КОЖНОГО, СПІВВОЛОДІННЯ ТА СПІВУПРАВЛІННЯ СПІЛЬНИМ НАДБАННЯМ, ТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД ЯК ДОГОВІРНИХ СПІЛЬНОТ ТА ВИЗНАЄТЬСЯ ПЕРЕВАГА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН НАД ІНШИМИ ВІДНОСИНАМИ.

Продовжуючи історичні традиції самостійної України та зокрема правову дію, здійснену Актом проголошення незалежності України в 1991 році, ми в межах країни-держави Україна творимо Республіку Україна, яка надалі розглядає державу як спосіб управління, що походить від Республіки.

ПРЕАМБУЛА НЕ Є ДОГОВІРНОЮ ЧАСТИНОЮ ДОГОВОРА.ТОМУ ПОТРІБНО Б ВКАЗАТИ ЙОГО СУБ'ЄКТ(и) . А ЩОДО УЧАСНИКІВ - ДАЛІ ПО ТЕКСТУ ЦЕЙ ТЕРМІН ВЖИВАЄТЬСЯ І ПОТРІБНО ЙОГО РОЗ'ЯСНЕННЯ.
2 Вподобання

Проект Суспільного Договору

1.5.

Кожен учасник Суспільного Договору має гарантоване право на отримання персональної частки суспільного доходу від використання спільного надбання. Спосіб реалізації цього права має бути закріплений у Конституції, яка буде прийнята на основі цього Договору.

Термін "суспільне надбання" в тексті цьго документу (Перший крок) включає і приватну власність. Приватна власність - приватний дохід, який не повинен підлягати розподілу. Тільки за рішенням приватного власника.
1 Вподобання