Учасник спільної розробки

Tanja Gavrilova

Tanja Gavrilova

3 Рівень підтримки пропозицій користувача5 Пропозицій

Всі пропозиції учасника

Проект Суспільного Договору

.

Я полностью удаляю этот пункт. Потому что метою є заснування договірної спільності – Республіки, а "основним засобом його реалізації" є сами граждане, которые этот договор заключают, а не громады. Граждане впоследствии могут организоваться в громады, но громады не являются "основним засобом заснування Республіки.
1 Вподобання

Проект Суспільного Договору

1.2.

Цим Суспільним Договором ми проголошуємо встановлення нової Республіки Україна

– країни, де здійснюється суверенітет гражданнад майбутнім, творення та розвиток громад як договірних спільнот та перевага договірних відносин над іншими відносинами.

Кто в нашем договоре является носителем суверенитета? Ответ: граждане. Поєтому не "суверенітет над майбутнім", а "суверенітет граждан над майбутнім".
0 Вподобань

Проект Суспільного Договору

СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

ЦИМ СУСПІЛЬНИМ ДОГОВОРОМ МИ ПРОГОЛОШУЄМО ПЕРЕЗАСНУВАННЯ РЕСПУБЛІКИ УКРАЇНА — КРАЇНИ, ДЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ СУВЕРЕНІТЕТ ГРАЖДАННАД МАЙБУТНІМ, МАКСИМАЛЬНА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ КОЖНОГО, СПІВВОЛОДІННЯ ТА СПІВУПРАВЛІННЯ СПІЛЬНИМ НАДБАННЯМ, ТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК РЕСПУБЛИКИ УКРАИНАЯК ДОГОВІРНОЙ СПІЛЬНОТЫ ТА ВИЗНАЄТЬСЯ ПЕРЕВАГА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН НАД ІНШИМИ ВІДНОСИНАМИ.

Продовжуючи історичні традиції самостійної України та зокрема правову дію, здійснену Актом проголошення незалежності України в 1991 році, ми в межах країни-держави Україна творимо Республіку Україна, яка надалі розглядає державу як спосіб управління, що походить від Республіки.

Сама республика должна быть договорным сообществом. А затем это договорное сообщество договорится между собой о создании других договорных сообществ, в том числе громад.
1 Вподобання

Проект Суспільного Договору

Намір ініціаторів Суспільного Договору — заснування Республіки, як спільної справи договірної спільності. Це є критерієм включення чи відхилення конкретних правових сюжетів до його тексту.

убрала запятую между "спільної справи" и "договірної спільності". Так понятнее, чья именно "спильна справа".
0 Вподобань

Проект Суспільного Договору

1.4

Цим Суспільним Договором ми проголошуємо, що кожний громадянин Республіки Україна є рівноправнимспіввласником українського спільного надбання.

Українське спільне надбання – це:

  • Природні ресурси, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності (земля та її надра, корисні копалини, ліси, вода, повітряний простір) в межах країни Україна;
  • Індустріальні та інфраструктурні об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Всі інші рухомі та нерухомі об’єкти, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Інтелектуальна власність, що зараз знаходяться у комунальній та державній власності ;
  • Культурна, історична та будь-яка інша спадщина, що належить Україні.

Все, крім приватної власності, є предметом нашого спільного співволодіння, і кожний громадянин – учасник цього Договору має право прямого співуправління цим спільним надбанням.

"кожний громадянин Республіки Україна є РІВНОПРАВНИМ співвласником українського спільного надбання. Вставила слово "рівноправним". Мне хочется біть равноправнім гражданином!
1 Вподобання